Andrzej Skowron i Brian Dziedzic znowu w Sokole! Odchodzi Piotr Karkut
Wszystko wskazuje na to, że do wiosennej rundy Sokół Kolbuszowa Dolna przystąpi w nieco zmienionym składzie. Po półrocznej przewie do UKS wracają Andrzej Skowron i Brian Dziedzic. Odejść ma wieloletni kapitan drużyny i jej defensor, Piotr Karkut (na zdjęciu).
O zmianach w kadrze Sokoła donoszą Nowiny. Z informacji tego dziennika wynika, że drużynę opuszczą obrońcy dwaj Piotr Karkut (9 meczy jesienią) i Sławomir Wójcik (17). Niewykluczone jest również odejście pomocnika Jakuba Sroki (16). Dobrą wiadomością jest powrót do składu Andrzej Skowron, który ostatnio zmagał się z ciężką kontuzją. Do Sokoła, po półrocznym pobycie w Kolbuszowiance Kolbuszowa, ma wrócić Brian Dziedzic. UKS prowadzi też rozmowy z innymi nowymi graczami.

Jak informują Nowiny, pierwszy trening Sokół zaliczy w ten czwartek (09.01). Podopieczni Waldemara Mazurka będą trenować cztery razy w tygodniu. Wiosenną rundę UKS zainauguruje 7 lub 8 marca meczem ze Startem Pruchnik, z którym zmierzy się na własnym stadionie w Kolbuszowej Dolnej.

Plan sparingów:

  • 1 luty – Orzeł Przeworsk
  • 8 luty – Resovia Rzeszów (juniorzy)
  • 11 luty – Błękitni Ropczyce
  • 15 luty – Stal II Mielec
  • 22 luty – Wisłok Wiśniowa
  • 26 luty – Sokół Nisko
  • 29 luty – Lechia Sędziszów Małopolski
Po 17. meczach UKS zajmuje 15. miejsce w tabeli, tracąc cztery punkty do gwarantującej utrzymanie w lidzie, 15. pozycji. To oznacza, że wiosną, jak rok temu, Sokół czeka walka o utrzymanie.

Przeczytaj również

Jaka to była runda dla piłkarskiej wizytówki powiatu? Sokół pod lupą
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.