Dyskusja.kom – to oni przecierali szlaki w kolbuszowskiej sieci
Byli mocno antysystemowi, ostrzy i kontrowersyjni. Podnieśli ciśnienie pewnie niejednemu urzędnikowi. Pamiętacie Niezależne Kolbuszowskie Forum Dyskusyjne? Dekadę temu przecierało szlaki w raczkującemu wówczas kolbuszowskim skrawku Internetu.

Portal można było znaleźć pod adresem: www.dyskusja.kom.pl. Internauci mogli się  wypowiadać w działach: aktualności, polityka po kolbuszowsku, klub zainteresowań, kulturalne miasto, ogłoszenia i sport. Właścicielem i moderatorem forum był Michał Karkut.

– Początki były trudne, ale z czasem przybywało nam wątków i użytkowników – mówił 10 lat temu na łamach Super Nowości. – Czasem zdarza się, że kogoś poniesie i napisze coś obraźliwego, ale staramy się bezwzględnie eliminować „żartownisiów”. Spotykamy się z głosami, że nasze forum jest szkodliwe, ale to nieprawda, bo prawdziwa cnota krytyki się nie boi. Ważne, że nasze forum czytają osoby odpowiedzialne za naszą gminę i nasz powiat. To gwarantuje, że uwagi internautów nie pozostaną bez echa – dodał Karkut.

Dziś po „Dyskusji” nie ma śladu. Co prawda ostatnio podobną rolę spełniał Kolbuszowski Magiel, który też specjalizował się w lokalnej polityce, ale i jego nie ma już w sieci.
1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.