Luxtorpeda w Hucie Komorowskiej!
Tysiące młodych pielgrzymów bierze udział w 20. Spotkaniu Młodych Diecezji Sandomierskiej, która odbywa się od piątku do niedzieli (15-17.09) na terenie gmin Majdan Królewski i Nowa Dęba.
Wiele imprez ma miejsce na obiektach Muzeum im. ks. kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej. Jednym z takich eventów jest koncert absolutnej gwiazdy polskiej sceny rockowej – zespołu Luxtorpeda. Muzycy wystąpią o godzinie 17 na scenie w parku przy budynku muzeum.
– Serdecznie zapraszam na koncert zespołu Luxtorpeda. Spotykamy się w Hucie Komorowskiej, żeby głośno pośpiewać i pochwalić Pana. Jest już przygotowana piękna scena wraz z otoczeniem. Wszystko to na przyjęcie bardzo dużej liczby ludzi, którzy będą chcieli wspólnie bawić się i śpiewać z muzykami Luxtorpedy – mówi Katarzyna Cesarz, kustosz muzeum im. kardynała Kozłowieckiego.To nie pierwszy koncert Luxtorpedy w naszym regionie. Zespół wystąpił na kolbuszowskim Festiwalu Muzycznego „Spinacz” 2016: – To muzycy, którzy deklarują się jako osoby wierzące, ich teksty, choć nie wprost, ale opowiadają o Bogu i patriotyzmie. Zespół ten zaskarbił sobie serca młodych ludzi. Świadczy to o tym, że, mamy w Polsce wspaniałą młodzież – mówił Dorian Pik, współorganizator „Spinacza”.


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.