Wypadek na trasie Niwiska-Kolbuszowa! Droga była zablokowana! [ZDJĘCIA]W środę (20.09) ok. godz. 9.30 w Trześni doszło do groźnego wypadku, w wyniku którego obrażeń doznała 18-letnia dziewczyna. Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej Kolbuszowa-Niwiska.
Z ustaleń policji wynika, że 18-letnia mieszkanka gminy Niwiska, kierując volkswagenem, na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się z ciężarowym mercedesem. Obydwa auta znalazły się w przydrożnych rowach. Młoda kobieta z obrażeniami nogi trafiła do szpitala. 39-letni kierowca ciężarówki wyszedł z wypadku bez szwanku. Obydwoje byli trzeźwi.
Za spowodowanie zderzenia policjanci ukarali mandatem 18-latkę. Droga powiatowa w Trześni została zablokowana w związku z przeładunkiem i wyciąganiem samochodu ciężarowego.
– Zbliżająca się pora jesienna może wpływać na pogorszenie warunków na drogach. Częstsze opady, spadki temperatur, szybciej zapadający zmrok z pewnością wpływają na bezpieczeństwo na drogach. Prosimy więc o rozwagę i ostrożność – apeluje kolbuszowska policja.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.