Ruszyła budowa kanalizacji [ZDJĘCIA]W Kolbuszowej rozpoczęto wielką budowę kanalizacji. Zakończenie wszystkich zadań, których koszt wyniesie ok. 10 mln zł, zaplanowano na 2019 r. Szykują się utrudnienia w ruchu drogowym.
Nowa sieć sanitarna pojawi się przede wszystkim na terenie miasta, a dokładniej w rejonie ulic: Partyzantów, Nadziei, E. Dębowskiego, J. Goslara, S. Żeromskiego, ks. A. Dunajeckiego, I. Krasickiego, W. Broniewskiego, J. Słowackiego, M. Konopnickiej, Kazimiera Wielkiego, Krótkiej, Jagiellońskiej, A. Zawadzkiego, Obrońców Pokoju, Piłsudskiego, Targowej, Zielonej, Nowe Miasto Nowa kanalizacja powstanie również w Kolbuszowej Górnej, Nowej Wsi i Kolbuszowej Dolnej.
Obecnie prace mają miejsce w Kolbuszowej Dolnej: w drodze równoległej do ul. Partyzantów. Prace trwają także w Kolbuszowej Górnej. Dotyczą one budowy kanalizacji w rejonie przedszkola.
Najbardziej zaawansowana jest budowa kanalizacji w rejonie ul. Obrońców Pokoju, od ul. św. Brata Alberta w kierunku Nowej Wsi. Trwają tam prace ziemne i montażowe. Sieć przebiega głównie przez działki prywatne. W drugiej połowie września rozpoczęła się budowa kanalizacji j od rzeki Nil w kierunku zachodnim i ul. Piłsudskiego. Obecnie roboty prowadzone są w rejonie placu targowego.


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.