Mają sprawców rozboju na Sękowskiego. Kopali go po całym ciele, a potem okradli
Policjanci schwytali sprawców rozboju (pobicia i kradzieży), do którego doszło ponad miesiąc temu na ulicy Sękowskiego w Mielcu. Zatrzymani, 18 i 21-letni mieszkańcy miasta i jego okolic, najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Potem staną przed sądem.

Do rozboju doszło pod koniec listopada. Z ustaleń mieleckiej policji wynika, że pokrzywdzony został pobity przez dwóch mężczyzn, którzy kopali i uderzali go po całym ciele, a na końcu zabrali mu telefon. Mundurowi przeanalizowali monitoring i przesłuchali świadków. Zebrany materiał pozwolił im zatrzymać dwóch podejrzanych o dokonanie rozboju. To 18 i 21-letni mieszkańcy Mielca i gminy Mielec.
Zatrzymani przyznali się do popełnienia tego przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Na wniosek policjantów Sąd Rejonowy zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci trzech miesięcy aresztu.

Funkcjonariusze odzyskali telefon należący do pokrzywdzonego. Jak ustalono sprawcy za pośrednictwem młodej kobiety zbyli go w miejscowym lombardzie. Policjanci ustalili również, że młodzi mężczyźni są sprawcami innych przestępstw, między innymi kradzieży kuponów loteryjnych, do której doszło w sklepie przy ulicy Wojska Polskiego w Mielcu, również pod koniec listopada 2019 roku.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.