Majdański GOK zaprasza najmłodszych na zabawę andrzejkową pełną atrakcji
W sobotę (23.11) w Gminnym Ośrodku Kultury w Majdanie Królewskim odbędzie się zabawa andrzejkowa dla najmłodszych. Początek imprezy o godzinie 15. Wstęp jest wolny. 

Zapewniamy wiele atrakcji: andrzejkowe konkursy, zabawy ruchowe, wróżby, malowanie twarzy i słodki bufet. Serdecznie wszystkich zapraszamy – wylicza Renata Bebło, instruktor majdańskiego GOK.

Przygotowania do Andrzejek w majdańskim GOK.

Przygotowania do Andrzejek w majdańskim GOK.

Opublikowany przez Kolbuszowa.lokalnie24.com Piątek, 22 listopada 2019


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dla Antosi Woźniak

Cały dochód z imprezy trafi na rzecz Antosi Woźniak, która od urodzenia cierpi na porażenie mózgowe. Obecnie dziewczynka jest zagranicą, gdzie ma przejść operację. W związku z tym w dalszym ciągu będzie potrzebować funduszy na dalszą rehabilitację. – Znamy doskonale jej sytuację, bo niejednokrotnie organizowaliśmy różne akcje na rzecz Antosi – zaznacza Renata Bebło. – Również w ten sobotni wieczór chcemy ją wesprzeć. Jest ku temu świetna okazja, bo dzieci bardzo chętnie korzystają z bufetu, który będzie płatny. My również przygotowujemy się do tego dosyć mocno, bo razem z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich pieczemy ciasteczka z wróżbami i inne pyszności. Będzie więc z czego wybierać.

Bufet na majdańskie Andrzejki prezentuje się pysznie.

Następnego dnia, w niedzielę (24.11) o godzinie 18 w kościele parafialnym p.w. Św. Bartłomieja w Majdanie Królewskim odbędzie się spektakl muzyczny z okazji uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, podczas którego także przeprowadzona zostanie akcja na rzecz Antosi.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.