Pechowa porażka w Krośnie
Sokół Kolbuszowa Dolna pechowo przegrał dziś (02.11) wyjazdowy mecz z Karpatami Krosno 3-2. Gol, który zdecydował o porażce gości, padł w trzeciej minucie doliczonego czasu gry.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W pierwszej części spotkania grę prowadzili piłkarze z Kolbuszowej Dolnej. W niektórych fragmentach cisnęli wręcz gospodarzy niemiłosiernie. W 28 minucie gola dla UKS zdobył Kornel Kołacz. W drugiej połowie role się odwróciły, to Karpaty dominowały na boisku. Efektem tego były dwa gole. Wyrównał Mateusz Prokop, ale goście grali do końca i w 93 minucie zdobyli bramkę na wagę trzech punktów.

Teraz ze Stalą Mielec

W następnej kolejce, w niedzielę (10.11) piłkarze Sokoła zmierzą się na wyjeździe z drugą drużyną Stali Mielec, która zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Początek tego spotkania o godzinie 16.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

15. kolejka IV ligi, sobota, 2 listopada
Karpaty KrosnoSokół Kolbuszowa Dolna 3:2 (Kołacz 28’, Prokop 82’)
Sokół: Dawid Kaszuba – Sławomir Wójcik, Łukasz Gorzelany, Bartłomiej Karkut, Klaudiusz Dziedzic (79’ Marcin Chmielowiec) – Kamil Aaab, Mateusz Prokop, Jakub Sroka, Kornel Kołacz, Kamil Miśko (77’ Adam Serwon) – Mikołaj Płudowski (71’ Karol Wilk).
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.