Pobił i podpalił kobietę!
Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 29-letni mieszkaniec Mielca, który pobił i podpalił swoją znajomą (35 l.). Do zdarzenia doszło na starówce. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na kobietę częściowo bez odzieży policjanci natknęli się patrolując rejon mieleckiej starówki. 35-latka miała poparzone nogi, była zakrwawiona. Jak się okazało, chwilę wcześniej, do domu w którym przebywała, przyszedł mężczyzna, który ją pobił i za pomocą łatwopalnej substancji podpalił.

Dramat na starówce

Kobieta została przetransportowana do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu i pozostała pod opieką lekarzy. W wyniku zdarzenia doznała obrażeń głowy i oparzeń 2 i 3 stopnia kończyn dolnych. Policjanci już po kilku godzinach ustalili, kto spowodował obrażenia u kobiety. To 29-letni mieszkaniec Mielca.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mieleccy policjanci przesłuchali pokrzywdzoną oraz inne osoby, które mogły mieć wiedzę na temat tego zdarzenia. Na tej podstawie ustalili, że dzień wcześniej kobieta spożywając alkohol z 29-latkiem, miała mu ukraść telefon.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zebrane  dowody pozwoliły przedstawić zatrzymanemu zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia 35-latki. Decyzją Sądu Rejonowego w Mielcu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwo grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.