Remis po walce z Izolatorem
Po emocjonującym meczu piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna zremisowali dziś (29.09) na swoim stadionie z Izolatorem Boguchwała 2:2. Ostatnie 35 minut gospodarze grali w osłabieniu, ale mimo to niewiele brakowało, żeby to spotkanie wygrali. Zabrakło szczęścia.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pierwsi gola zdobyli goście. Zrobili to w 13. minucie po stracie piłki przez piłkarzy Sokoła w środka pola.  Niewiele ponad kwadrans później wyrównał Mikołaj Płudowski dobijając strzał kolegi z drużyny.

W 55 minucie drugą żółtą kartkę za symulowanie faulu w polu karnym obejrzał Mateusz Prokop. Wydawało się, że teraz goście „poczują krew” i zaatakują. Tymczasem trzy minuty później bramkę zdobył wprowadzony na boisko kilka minut wcześniej Kamil Adranowicz. Mogło być 3:1, ale tym razem zabrakło szczęścia. Pięć minut przed końcem Izolator doprowadził do remisu.

W sobotę (05.10) Sokół zmierzy się na wyjeździe z Igloopolem Dębicą. To najbardziej utytułowany klub w podkarpackiej IV lidze z rzeszą oddanych kibiców. Początek tego meczu o godzinie 16.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

10. kolejka IV ligi, 29 września
Sokół Kolbuszowa DolnaIzolator Boguchwała 2:2 (Płudowski 31’, Adranowicz 58’)
Sokół: Mateusz Kozioł – Sławomir Wójcik, Bartłomiej Karkut, Łukasz Gorzelany, Kamil Aab – Kornel Kołacz, Mateusz Prokop, Mikołaj Płudowski (56’ Klaudiusz Dziedzic, 82’ Piotr Karkut), Jakub Sroka, Adam Serwon (55’ Kamil Miśko) – Karol Wilk (53’ Kamil Adranowicz). Widzów 200.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.