Szesnaście zarzutów dla bandziora! Szukało go całe Podkarpacie
Mieleccy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę poszukiwanego przez podkarpackie organy ścigania. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu aż 16 zarzutów. Dotyczą one: kradzieży tablic rejestracyjnych i paliwa, posiadania narkotyków oraz kierowania pojazdu bez uprawnień. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zaczęło się od tego, że policjanci z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim, podczas patrolu w Kosówce, zauważyli pojazd marki Renault Laguna na słowackich tablicach rejestracyjnych, który poszukiwany był do sprawy kradzieży paliwa, do jakiej doszło na stacji benzynowej w Mielcu.

Funkcjonariusze podjęli przeszukali samochód. W bagażniku znaleźli przedmioty służące do kradzieży paliwa, sprzęt elektroniczny oraz dużą ilość bagaży. Policjanci mieli także wątpliwości co do danych osobowych podanych przez legitymowanych. Jeden z mężczyzn był agresywny wobec mundurowych, po chwili próbował uciec. Po zatrzymaniu przyznał, że wprowadził policjantów w błąd, co do swoich danych osobowych. Po sprawdzeniu w systemach, okazało się, że jest to 27-latek poszukiwany na terenie województwa. Tak samo jak jego 19-letni kolega. Obaj zostali zatrzymani.

W odzieży 27-latka policjanci znaleźli woreczek z marihuaną. Renault zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyźnie 16 zarzutów, w tym kradzieży tablic rejestracyjnych, które wykorzystywał do kradzieży paliwa na terenie Mielca i powiatu. Funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie również zarzut kierowania pojazdem bez uprawnień oraz posiadania narkotyków. Wszystkich tych przestępstw dopuścił się w warunkach recydywy.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

27-letni mielczanin decyzją sądu trafił do aresztu. W sprawie prowadzone jest dalsze postępowanie, nie wykluczone, że mężczyzna usłyszy kolejne zarzuty.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.