Zgłosił mieleckiej policji, że został okradziony. Sam trafił za kratki
Trzy miesiące w areszcie spędzi 25-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego. Co ciekawe mężczyzna sam zgłosił się na mielecką policję. Tyle że w innym celu…
25-latek przyszedł na komendę, aby zgłosić , że został okradziony, gdy wracał z pracy z Holandii. Podczas czynności policjanci ustalili, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Złotowie. Przeprowadzając kontrolę osobistą funkcjonariusze znaleźli w odzieży zatrzymanego tabletki ekstazy.

W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna zajmuje mieszkanie na terenie Mielca. Funkcjonariusze przeszukali to miejsce i znaleźli kolejną ilość środków odurzających w postaci 49 tabletek: ekstazy, amfetaminy, marihuany i haszyszu. Narkotyki te policjanci przekażą do laboratorium.

Wczoraj (10.12) Sąd Rejonowy w Mielcu zastosował wobec zatrzymanego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Policjanci przedstawili 25-latkowi zarzut wewnątrzwspólnotowego nabycia znacznej ilości substancji psychotropowych na terenie Holandii. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa i złożył wyjaśnienia. W tej sprawie trwają dalsze czynności.
Fot. KPP Mielec
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.